Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Круглим називається число, яке закінчується на нуль. Такі числа є символічним кордоном, на якому починається нова десятка, сотня, тисяча – кожен новий розряд. У математиці є традиція округлення чисел, тобто, якщо дозволяють умови, точне число приводять до найближчого круглого. В житті це необхідно при розрахунку ваги, товарів при торгівлі та інших ситуаціях. Розрахунок має головне правило: якщо число закінчується на пʼятірку або більші цифри, то наближається до наступного найближчого круглого числа. Але якщо число закінчується на четвірку чи менші цифри – то до наступного меншого. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься округляти числа правильно. На екрані перед учнем міститься те чи інше число – будь-яке до сотні, на кожному етапі нове. Під ним є кілька варіантів круглих чисел. Учню треба обрати той, який дійсно підходить до наведеного зверху. Для цього треба проаналізувати, де саме на уявній числовій прямій знаходиться вказана цифра, між якими найближчими круглими числами. Після цього залишається проаналізувати лише те, на яку цифру закінчується число зверху. Вибравши серед круглих чисел те, яке на думку дитини є правильним варіантом, учень проходить на новий етап, де числа будуть інші.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.2
Найближче кругле число до 100
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися