Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вміння округляти числа є досить важливим для дитини, адже знадобиться не один раз не тільки на уроках математики, а, що важливіше, у повсякденному використанні. І при цьому дуже важливо, щоб учень памʼятав про універсальність правил округлення. Це означає, що як він округлював числа в межах сотні, точно так само треба округляти й числа в межах тисячі. Ця вправа є тренуванням даної навички. На екрані перед дитиною міститься певне трицифрове число. Воно записане яскравими цифровими символами, які на кожному етапі мають трохи інший стиль зображення, що надає завданню більшої візуальної привабливості та стимулює увагу дитини. Важливо, що учень, виконуючи вправу, має сам вказати найближче кругле число до вказаного на екрані. Це значить, що дитина має сама ввести потрібні цифри у порожній квадрат, що вказано під числом. Коли учень це зробить, то пройде на новий етап, де треба буде виконати дії аналогічного характеру, тільки число буде іншим, хоча й знову трицифровим. Важливо, що навіть у випадку помилки дитина все рівно продовжить рух між рівнями, тож на кожному етапі дитина може спробувати прискорюватись, щоб виконувати завдання все швидше і швидше. Відтак дитина буде більш впевнено працювати з числами.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.3
Найближче кругле число до 1000
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися