Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Щоб закріпити отримані знання, учню слід тренуватись не тільки переводити з мови малюнків та графіків на мову цифр, а й навпаки. Саме такий формат роботи пропонує дана вправа. На екрані перед учнем міститься робоче поле, яке поділено на однакові маленькі квадратики. Коли учень натискає на кожен з них, вони виділяються, змінюючи колір. Над малюнком є завдання, у якому названо, яку частину поля треба виділити. Отже, поле загалом грає роль цілого, одиниці. Учень має умовно, в голові, поділити це ціле на рівні частини і змінити колір на одній з них. Оскільки дитина ще не знайома з діями множення та ділення, робити це доведеться «на око», але, аби полегшити завдання, на кожному етапі треба ділити поле на незначну кількість частин. Наприклад, навпіл, або виділити четвертину. Отже, учень рахує кількість клітинок по горизонтальній ліній, розділяє їх так, як вказано у завданні, і виділяє кілька стовпчиків вниз. Наприклад, якщо треба виділити третину, а квадратиків по горизонталі девʼять, то треба виділити перші три стовпчики, адже «3» є третиною від «9». Коли учень виконує це, то починається наступний етап вправи, де буде інше завдання і, якщо необхідно, зміниться робоче поле, адже «9» не ділиться навпіл або на чотири рівні частини. На наступний етап рух здійснюється навіть у випадку помилкової відповіді.

Теги

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.9
Відтворення дробів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися