Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Так само, як віднімання є процесом, протилежним до додавання, так і ділення протилежне до множення. Але і воно часто використовується у повсякденному житті, у чому пересвідчиться дитина завдяки цій вправі. На екрані учень бачить перед собою двох звірят, які, наприклад, стоять біля дерева, на котрому висять плоди. Дитина, звісно, хоче розділити фрукти порівну. А для цього треба кожній тваринці дати таку ж кількість плодів, як у іншої. Тобто розділити на дві рівні частини цю кількість, або – розділити на два. Для цього дитина рахує число фруктів, після чого або вираховує, яка частина цього числа становить його половину, або вже ділить на два самостійно. Коли учень вказує, скільки містить частинка кожного зі звірят, то проходить далі, до наступного рівня, де побачить на екрані вже інше плодове дерево з іншою кількістю фруктів та двох нових звірят, яких теж треба почастувати, але чесно, щоб фрукти були поділені навпіл. Завдяки виконанню цієї вправи дитина починає розуміти саму структуру такого процесу, як ділення, тобто розділення початкового числа на рівні між собою частини.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ф.2
Ділення в житті
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися