Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Сучасна математична традиція зображує цифри, користуючись арабськими символами. Вони є досить простими у написанні, адже містять тільки десять унікальних знаків, тоді як всі числа, починаючи з 10, становлять просто поєднання вже відомих знаків. Але наразі все ще є популярними римські цифри. Вони використовуються, можливо, не так широко, але побачити їх можна часто: на годинниках, як номерні знаки тощо. Вони мають свої переваги: по-перше, вони гарні, по-друге, вони дуже зручні, бо виглядають компактно, і по-третє, їх теж легко запамʼятати, бо вони зображуються елементарно. Перша трійка просто виглядає як набір вертикальних рисок, тоді як пʼятірка і десятка – окремими символами. А всі числа між ними зображені просто як послідовність цих символів і рисок або з одного боку, або з іншого – в залежності від того, чи ця цифра більша від пʼятірки чи десятки, чи менша. У ході виконання цієї вправи дитина вчить римські цифри. Починаючи від одиниці учень бачить їх на екрані. Намальовані діти, персонажі завдання, показують їх, і учень має самостійно ввести у порожню клітинку арабський аналог римської цифри, закарбовуючи в памʼяті урок.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.13
Вивчаємо римські числа
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися