Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ймовірність подій – це те, наскільки можна бути впевненим у їхньому розвитку за тим чи іншим сценарієм. Згідно з сучасними відомостями щодо цієї теми ймовірність залежить як від обставин, так і від часу спостережень. При цьому вона вираховується математично за спеціальними алгоритмами. Тобто вірогідність подій є відносною, і теоретично можливі й досить малоймовірні обставини, однак шанси на це такі малі, що довелось би чекати екстраординарних подій або надто довгого проміжку часу, аби це побачити. Тож для простоти найменш ймовірні події прийнято називати неможливими, адже у звичайних обставинах шанси на те, що вони стануться, вкрай мізерні, а тому у розрахунок не беруться. Те, що трапляється майже завжди (і знову ж таки «майже» трапляється вкрай рідко, тому не враховується), називається достовірною подією. А те, що в залежності від обставин може або не може статись, є випадковим. У ході виконання цього завдання дитина навчиться працювати з цими термінами більш свідомо, ніж раніше. На екрані перед дитиною міститься опис події. Учень має проаналізувати її з точки зору життєвого досвіду, логіки та свого знання про світ. Після цього дитина вибирає, якою ця подія є: достовірною, неможливою або випадковою. Коли дитина робить свій вибір, то проходить на наступний етап. Там буде вже зовсім інший опис ситуації. Кожен рівень завдання супроводжується своїм набором ілюстрацій, які мають посилювати цікавість дитини до виконання вправи. Ця вправа дає можливість працювати лише із загальними назвами без обчислень ймовірностей, аби дитина звикла до цих понять та краще їх зрозуміла. При цьому дитина буде лише розпізнавати види ймовірностей, а не виконувати дії з об’єктами опрацювання.

Теги

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
П.1
Види подій
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися