Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Досить часто робота з протилежними числами або просто з такими, що мають різні знаки, зводиться саме до того, щоб визначити, який знак матиме результат виконання описаних у прикладі дій. Такі вирази ускладнюються круглими дужками, за які виносяться додаткові знаки, що означають не дії (додавання або віднімання), а місцезнаходження числа на координатній прямій. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься визначати, який саме знак буде у числа, що є результатом обчислень. На екрані перед учнем на кожному етапі міститься зображення нового виразу, ускладненого кількома різними знаками, винесеними за дужки. Числовий компонент мінімальний – знаків «плюс» та «мінус» навіть більше, ніж цифр. Здається, ніби дитина опинилась у багаторівневому лабіринті, де за кожними дужками новий шар інформації, нова дія, нове перетворення. Учень рухається по цьому лабіринту, визначаючи, який знак буде у числа, що є результатом тих дій, які описані в робочій зоні. Акцент на плутанині зі знаками та наявність додаткових персонажів, які грають роль компаньйонів дитині у вирішенні задачі і надає вправі ігрового акценту. Варіантів відповіді лише дві: результат або додатним числом, або ж є відʼємним. Учень може просто вгадати правильну відповідь, але важливо, щоб школяр дійсно міг пояснити, чому він вибрав той чи інший варіант. Коли дитина робить свій вибір, то проходить на новий етап завдання, де треба опрацювати вже інший не менш заплутаний приклад.  Рухаючись з рівня на рівень, учень поступово вчиться більш впевнено працювати з цими математичними символами. Ця вправа розвиває концентрацію, а головне – дозволяє закріпити на практиці навички опрацювання чисел, що знаходяться у різних сторонах від нуля на числовій прямій.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.12
Гра «Визначаємо знак відповіді»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися