Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Коли учень вивчає ту чи іншу математичну тему на більш глибокому рівні, ніж звичайне знайомство, то дізнається про досить велику сукупність особливих явищ та дій. Це цілком стосується і теми грошей. Досі дитина працювала здебільшого з гривнею – валютою України. Однак, учню варто розуміти, що у кожної держави є своя валюта. При цьому одиниця однієї валюти майже ніколи не коштує стільки, скільки одиниця іншої. На це є ціла низка різноманітних причин, які коріняться у різниці між економічним станом у цих державах, рівні зменшення вартості місцевої валюти, ціні на ті чи інші товари, розповсюджені в одній країні і рідкісні в інші. Таким чином встановлюється курс валют, тобто те, за скільки одиниць однієї валюти можна купити одиницю іншої. У ході виконання цього завдання дитина ознайомиться з цим явищем більш докладно та опрацює його на практиці. На екрані перед школярем міститься зображення робочої зони, де вказується курс обміну двох валют. Учень уважно читає їх співвідношення за ціною. Над робочою зоною вказується мета, що ставиться перед дитиною. Наприклад, за поданим нижче курсом знайти, скільки у новій валюті буде коштувати «100 гривень». Однак, дитина буде не просто множити або ділити потрібну суму по курсу. Під робочою зоною, де порівнюється вартість двох валют між собою, є зображення грошової купюри певного номіналу. Завдання полягає у тому, щоб зрозуміти, скільки буде коштувати у іншій валюті певна сума, а потім – скільки цих купюр знадобиться, щоб цю потрібну суму набрати. Коли учень вводить у порожню клітинку потрібне число, то проходить на новий етап до іншої вари валют, нового курсу та інших банкнот, зображених досить правдоподібно.  

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
О.7
Обмін валют
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися