Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Є кілька ознак рівності трикутників. Відомо, що трикутники рівні, якщо в них однакові дві сторони та кут між ними. Також трикутники рівні, якщо в них однаковими є одна сторона та прилеглі до неї кути. Нарешті, якщо всі три сторони трикутника однакові за довжиною, то самі ці фігури рівні, бо кути не можуть бути іншого розміру. У процесі виконання цього завдання дитина тренуватиметься розв’язувати геометричні задачі, використовуючи ці властивості.

Учень бачить умови завдання, де завжди фігурують два трикутники. Те, що вони рівні, не вказується безпосередньо, але подається та чи інша ознака цього. Лише знаючи це, можна відповісти на питання задачі, а також після виконання потрібних обчислень. Наприклад, треба знайти периметр невідомого трикутника, де вказується лише одна його сторона. А в іншого трикутника вказуються всі сторони і відомо, що в цих трикутників одна сторона рівна, як і прилеглі до неї кути. Відповідно завдяки рівності сторін можна дізнатися периметр другого трикутника.

Ця вправа демонструє дитині, як ознаки рівності трикутників можна використовувати в прикладній математиці.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ч.4
Ознаки рівності трикутників
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися