Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Те, як поєднуються знаки перед показниками степенів, зі знаком, що означає дію між їхніми основами, дає досить велике різноманіття варіантів таких виразів.

Наприклад, якщо такі числа мають однакові основи, але різні показники, то при виконанні дії ділення необхідно просто від показника степеня діленого відняти показник степеня дільника. Але якщо в показника степеня дільника є знак «мінус», тобто це число є від’ємним, то замість віднімання необхідно виконати дію додавання. На кожному етапі перед учнем міститься зображення нового прикладу з дією ділення та різним поєднанням інших знаків. Дитина уважно аналізує це поєднання та розуміє, яку дію необхідно виконати цього разу, після чого вибирає на місце порожньої клітинки те число, яке доповнить приклад правильно. Варіанти є під виразом.

Серед них є кілька помилкових, але не випадкових, а таких, що дитина може вибрати, якщо неправильно зрозуміє поєднання знаків. Тож це завдання дозволяє покращити розуміння теми і не допускати розповсюджених помилок у виконанні ділення степенів з однаковою основою.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.8
Дiлимо степенi з однаковою основою
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися