Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Дріб — це частина цілого, тож порівнювати дроби варто не за тим, які числа перебувають у їхніх чисельниках та знаменниках, а за тим, як ці елементи в різних дробах пропорційно пов’язані. Тобто дріб, у якого п’ятірка в чисельнику й десятка в знаменнику, є тотожним, тобто еквівалентним до дробу, у якого в чисельнику є одиниця, а в знаменнику — двійка, адже обидва ці дроби означають половину цілого.

Перед учнем міститься кілька таких дробів. Серед цих дробів є пара еквівалентних, а ще один — який не є таким для всіх інших. Дитина має знайти його та виділитиі. Для цього необхідно розділити чисельник і знаменник кожного з дробів на певне число стільки разів, щоби два з них стали однаковими. Наприклад, дріб із п’ятіркою в чисельнику та десяткою в знаменнику можна розділити на число «5», і тоді з’явиться дріб «одна друга». Третій дріб виділятиметься, і тому стане зрозуміло, що він — зайвий.

У процесі виконання цього завдання дитина буде працювати з еквівалентними дробами, що мають більші числа, а тому й розбиратися з їхньою тотожністю цікаво і корисно для розуміння цієї теми.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.2
Еквівалентні дроби
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися