Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Ця вправа підсумовує всі знання про трикутники, які вже встигла отримати дитина до цього часу, і дає можливість використати їх у ігровому форматі. Учню пропонується сконструювати свій трикутник, маючи певний набір складових частин.

Цікаво, що саме ця фігура на екрані не зображується. Є лише набір тих чи інших елементів — кутів та сторін. Учень розуміє, що потрібно вибрати три величини для трьох кутів або три довжини трьох сторін. У формулюванні завдання вказується особливість фігури, наприклад, що вона має бути рівнобедреним трикутником. Тоді дитина вибирає дві однакові величини кутів. Залишається дізнатися третій кут. Відомо, що їхня сума дорівнює «180 градусам». Тож від цього числа просто треба відняти суму відомих кутів.

На кожному етапі зміниться не лише набір та характер елементів для опрацювання, а й підвид трикутників, що стимулює використання всього набору знань про різні типи цієї фігури. Дитині доведеться застосувати знання властивостей рівнобедрених, рівносторонніх та різносторонніх трикутників, знання суми їхніх кутів тощо.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ч.5
Гра «Конструктор»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися