Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Дроби використовуються для позначення частини цілого не лише в теоретичній математиці, яку вивчає дитина в школі, а й на практиці в житті, наприклад, у кулінарії.  

Перед дитиною міститься зображення рецепта смачної страви, де є не лише її апетитний малюнок, а і складники в тих чи інших одиницях виміру. Наприклад, вказується, скільки потрібно борошна в кілограмах із застосуванням дробу. Дроби подаються звичайні. Дитині потрібно заповнити табличку з цими інгредієнтами, що подаються в інших мірах ваги або об’єму. Для того, щоби перевести кілограми в грами, потрібно розділити знаменник дробу на тисячу, а потім результат помножити на чисельник цього дробу. Виконавши відповідні обчислення та вписавши їхній результат у порожні клітинки в таблиці, школяр проходить на наступний етап до іншого рецепта.

Дроби дозволяють більш точно описати рецепти різних страв та кількість інгредієнтів, що мають використовуватися для їхнього приготування.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.6
Гра «Кулінар»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися