Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Шукати помилку в математичному прикладі, що вже є готовим і вирішеним, завжди цікавіше для дитини, ніж просто обчислювати остаточний результат такого виразу. І справа не лише в тому, що дитина відчуває себе вчителем, який перевіряє чужу роботу, а й у тому, що помилка здебільшого має певну причину. Наприклад, той, хто розв’язував приклад раніше, переплутав дії або помилився у виконання однієї з них. І перевіряючи результат виразу, дитина може знайти причину цієї помилки, щоб не допускати її самому в майбутньому.

Перед учнем міститься кілька багатоелементних прикладів із різним набором дій у кожному. В одному з них допущено помилку, і дитина має зрозуміти, який приклад є таким. Інші розв’язані правильно, й учень, перевіряючи це, фактично знову виконує всі ці приклади, маючи готовий результат як орієнтир.

Цікаво, що не лише числа, а й порядок виконання дій у кожному прикладі може відрізнятися, що збільшує різноманіття під час виконання цього завдання на кожному його етапі.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.20
Гра «Шукаємо помилку»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися