Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Дитина знає чотири основні математичні дії: додавання та віднімання, множення та ділення. Учень має досить великий досвід, щоб, дивлячись на приклад, розуміти, який буде результат після виконання дії залежно від її характеру. Наприклад, якщо перемножуються або додаються два цілі та додатні числа, то результат прикладу буде більший, ніж будь-який зі множників або доданків. Ця вправа дає можливість дитині навчитися більш впевнено оцінювати не сам результат виконання прикладу, а дію, переводячи акцент на неї.

Перед учнем міститься зображення математичного прикладу. Там є різні його елементи, включно з результатом. Всі числа відомі. А от замість дії — порожня ділянка. Школяр має порівняти елементи прикладу, його результат та зрозуміти, яка дія може дати вказане там число. Виконувати точні обчислення не обов’язково. Досить просто порівняти числа. Якщо обидва числа з одного боку від знаку рівності багатоцифрові, а результат дії між ними на кілька розрядів менший, значить це або віднімання, або ділення.

Завдяки виконанню завдання школяр вчиться краще орієнтуватися у взаємодії різних чисел.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.1
Гра «Яка дія?»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися