Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Уже познайомившись із різноманіттям чисел та тих символів, що це різноманіття описують, дитина може переходити до роботи з конкретним числовим набором задля вивчення тих елементів, що до нього входять.

У процесі виконання цього завдання дитина тренуватиметься знаходити зайве число в ряду, не маючи жодних підказок ані у вигляді спеціальних символів, ані у вигляді правил утворення числового ряду. Перед дитиною міститься зображення розкритої книги, на сторінках якої — різні числа. Вони навіть не йдуть послідовно одне за одним, а розташовані хаотично, щоб ще більше заплутати учня. Дитина має зрозуміти, що об’єднує більшість із цих чисел. Для цього необхідно послідовно проаналізувати їхню сукупність та знайти спільні риси, що є досить очевидними. Наприклад, чи є числа парними, чи можна їх розділити на «10», чи є ці числа цілими тощо.

Серед них є одне-єдине, котре не підходить під вказаний критерій. Завдання, що ставиться перед школярем, полягає в тому, щоб виділити це одне число.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.6
Гра «Зайвий елемент»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися