Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Під час додавання та віднімання звичайних дробів потрібно, щоб у кожного з елементів прикладу був спільний знаменник. Тоді в дробі, котрий є сумою або різницею, знаменник не змінюється, і всі дії виконуються з чисельником. Якщо ж у доданків або зменшуваного та від’ємника знаменники різні, то їх потрібно привести до одного спільного числа шляхом множення або ділення всього дробу на потрібне число.

Перед учнем міститься ланцюжок обчислень, де подаються звичайні дроби, серед яких є такі, що мають як однакові, так і різні знаменники. Остаточний результат уже є відомим, а от чисельник одного з елементів — ні, на його місці порожнина. Школяр, щоби знайти цей число, має виконати цілу низку дій. Спершу він має зрозуміти, до якого спільного знаменника приводили всі числа, потім — обчислити, на яке число помножували те, що відрізняється від інших.

Завдяки цьому школяр дізнається які чисельники брали участь у виконанні цієї дії, і вже тільки після цього треба буде від чисельника суми віднімати відомі чисельники.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.8
Гра «Зимовий дріб»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися