Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

За допомогою діаграм можна досить ефективно відображати різні числові комбінації, зокрема в процесі виконання цього завдання учню пропонується таким чином зображати десяткові числа. Це дасть змогу зробити підсумок по цій темі, адже стимулює учня краще орієнтуватися в розряді цих математичних одиниць.

Перед дитиною міститься зображення стовпчастої діаграми, кожен стовпчик якої відповідає певному розряду. Висота стовпчика має відображати цифрове його значення. Дріб, який потрібно опрацювати, вказується у формулюванні завдання над цією діаграмою. Кількість стовпчиків дорівнює кількості розрядів у дробі. Наприклад, якщо в розряді десятків цифра «3», то учень має знайти стовпчик, що має таку ж назву (і відображає цей розряд) та підняти його на висоту трійки по вертикальній осі. У такий спосіб треба опрацювати кожен розряд, відобразивши дріб повністю в графічній формі.

Це надасть можливість порівняти структурні частини дробу та проаналізувати його з погляду співвідношення різних розрядів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.9
Графічне зображення десяткових дробів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися