Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Бісектриса — це лінія, що йде від вершини кута й ділить його навпіл. Розуміння її характеру є досить простим, але важливим, адже використання бісектриси є складовою частиною рішення багатьох задач.

Перед учнем — опис кута. Сам кут не зображується в графічному вигляді. Натомість він просто називається. Вказується, що через його вершину пройшла бісектриса. А далі учень має звичайну задачу, яка будується на описаний вище властивості. Наприклад, відомим є кут між бісектрисою та однією зі сторін кута. Кут між бісектрисою та іншою стороною бути таким же самим за величиною, а загальний кут — це величина першого, помножена вдвічі. Дитина виконує всі обчислення, після чого вписує результат у спеціальне порожнє поле під задачею, після чого проходить на новий етап до іншого завдання на цю тему.

Виконання цієї вправи дозволяє ледь не до автоматизму довести вміння знаходити величину кута, яку поділила навпіл бісектриса. А це знадобиться в майбутньому для більш складних задач.

Теги

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Щ.5
Кут. Бісектриса кута
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися