Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Таблиці зручні, інформація там структурована, і працювати з нею досить легко, особливо якщо є кілька підрозділів.

У процесі виконання цього завдання дитина тренуватиметься трактувати дані з таблиці, які після аналізу ще потрібно додатково опрацювати. Перед учнем міститься зображення такої таблиці. Над таблицею, де фігурують різні числа, вказуються й умови використання її даних. Школяру пропонується виконати ряд математичних дій із цими числами. Наприклад, кожен стовпчик відповідає за певний день, скажімо, у плані продажів тих чи інших товарів, але даних про вихідні немає, хоча відомо, що в суботу та неділю продали вдвічі менше, ніж протягом робочих днів того тижня. Тоді учень, щоб зрозуміти, скільки товару продали за весь тиждень, має спочатку додати показники по всіх днях, потім розділити це число на 2, щоб зрозуміти, скільки продали за вихідні, а потім перше число-суму додати до другого числа-частки, щоб зробити підсумок по всьому тижню.

Виконання цього завдання дасть учню можливість навчитися краще опрацьовувати табличні дані, уже не лише читаючи їх, а й виконуючи з ними певні дії.

Теги

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Щ.15
Кут. Види кутів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися