Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

В одному з попередніх завдань дитина вже стикалася з послідовністю різних дій, де результат додавання ставав, скажімо, множником, а добуток після цього множення ставав діленим. Ця вправа дещо схожа на ту, але є одна суттєва відмінність: у процесі виконання цього завдання дитина має самостійно сформулювати ланцюжок обчислень, маючи перед собою лише звичайний приклад. У ньому вже подається остаточний результат, а от одного з чисел бракує.

У цьому прикладі є кілька різних дій, і дитина має, пам’ятаючи, що в множення та ділення є перевага в плані порядку виконання перед додаванням та відніманням, самостійно подумки сформулювати ланцюжок потрібних дій, які треба виконати, щоб дізнатися значення того елемента, якого там бракує. Наприклад, учень має сприймати частину прикладу як невідомий множник або ділене чи дільник. Скажімо, у прикладі «45+?-12=100» перші два елементи можна уявити як невідомий «х», а для того, щоб знайти його значення, потрібно від сотні відняти «12». Виходить, що «45+?=88», а це значить, що невідомий компонент дорівнює числу «43».

Для успішного виконання завдання потрібно не лише зрозуміти, який порядок дій має бути, а й те, яке правило потрібно застосувати на тому чи іншому етапі.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.19
Ланцюжок обчислень
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися