Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Є своєрідні правила виконання математичних дій із числами, що підносять до степенів. У процесі виконання цього завдання дитина тренуватиметься виконувати множення двох таких чисел, що мають різні показники, але однакові основи. Правило досить просте, але специфічне. Необхідно залишити основу без змін, а показники просто додати між собою.  

Перед учнем – приклад такого множення, де показники виражені в числах, а от основа завжди має форму літери, щоб підкреслити: увагу треба звернути лише на показник. Варіанти правильної відповіді містяться під виразом. Серед варіантів буде один, що плутає дитину (бо там показник є добутком, а не сумою), та один правильний.

Важливо не переплутати: при множенні двох однакових чисел, піднесених до різних степенів, їхні показники лише додаються, а не перемножуються. Це логічно, адже показник степеня демонструє, скільки разів число треба помножити саме на себе. Тож якщо це число треба помножити на себе ще, скажімо, лише один раз, то показник просто збільшується на одиницю.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.7
Множимо степенi з однаковою основою
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися