Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Звичайний правильний дріб вважається більшим, якщо його умовна відстань до одиниці менша, ніж у іншого. Наприклад, дріб із чисельником «3» та знаменником «4» є більшим, ніж той, у якого одиниця в чисельнику та двійка в знаменнику.

З неправильними дробами все цікавіше. Якщо розділити чисельник на знаменник, частка означатиме цілий компонент, остача – чисельник цього мішаного числа, а знаменник залишається без змін. Перед дитиною міститься кілька дробів з одного боку та декілька цілих чисел — з іншого відносно персонажа, що перебуває в центрі композиції. Завдання, що ставиться перед дитиною, полягає в тому, щоб перемістити цілі числа до дробових в один рядок.

Школяр виконує подумки ділення та визначає цілу частину частки, що й дозволяє навчитися краще оцінювати, яке ціле число найближче до дробу.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.9
Найближче ціле
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися