Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Дріб — це частина цілого, якщо прийняти ціле за умовну одиницю. Тоді знаменник — це кількість рівних між собою частин, на яке це ціле було розділене, а чисельник є числом цих частинок, які умовно «взяли».

У такому випадку чисельник має бути меншим, ніж знаменник. Порушення цього правила робить дріб неправильним, тобто таким, що означає число, більше, ніж одиницю. У процесі виконання цього завдання дитина тренуватиметься знаходити такі дроби. Перед дитиною міститься зображення робочої зони з кількома різними звичайними дробами, усі з яких є неправильними. Для того, щоб заплутати дитину, подаються досить великі числа як у чисельниках, так і в займенниках, тож помітити закономірність та спільність цих дробів не так уже й легко з першого погляду. Під робочою зоною, де є ще одне порожнє місце, школяр бачить набір дробових чисел, де лише один підходить під цей критерій.

У завданні не говориться, що потрібно вибрати неправильний дріб. Дитина має сама це зрозуміти, після чого знайти дріб із чисельником, який є більшим, ніж знаменник, та перенести його в робочу зону.

Теги

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.7
Неправильні дроби
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися