Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Ця вправа продовжує низку завдань, присвячених багатоелементним прикладам, що містять великий набір різних математичних дій без необхідності самостійного пошуку результатів таких виразів.

Перед учнем міститься вираз, де є додавання й віднімання, множення й ділення. Під прикладом — пара персонажів, і кожен вважає, що остаточний результат належить до тої чи іншої групи чисел. Наприклад, один герой вважає, що результат буде від’ємним, а інший — що додатним. Дитині не потрібно обчислювати результат усіх дій у прикладі. Натомість він має зрозуміти, який порядок їхнього виконання є правильним, щоб оцінити, хто з героїв має рацію. Наприклад, якщо, зорієнтувавшись у діях і числах, учень розуміє, що необхідно буде помножити великі від’ємне та додатне числа, то знаходити добуток не потрібно, адже й так зрозуміло, що він буде обов’язково теж від’ємним.

У процесі виконання цього завдання дитині пропонується навчитися лише оцінювати цей результат за тим чи іншим критерієм, що формується на кожному етапі разом із наданим прикладом.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.18
Оцінюємо результат
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися