Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Коли дитина виконувала множення двох чисел, піднесених до різних степенів, але з однаковими основами, то учень просто залишав основу без змін, а показники степенів додавав. А якщо виконував ділення з такими математичними одиницями, то виконував віднімання. Учень не міг не поставити питання, в яких випадках потрібно множити показники степенів. Відповідь на нього дасть це завдання.

Школяр бачить перед собою вираз, що зображує число, піднесене до степеня. Воно за допомогою круглих дужок теж підноситься в степінь, а після знаку рівності дитина бачить таку саму основу, але вже інший показник. Дитина має здогадатися, що ці показники перемножуються між собою. Відповідно, для того, щоб знайти невідомий показник, потрібно до нього ставитися як до невідомого множника, тобто розділити показник результату на один із відомих показників. Наприклад, якщо число «а», піднесене до другого степеня, піднести до шостого степеня, то в результаті буде число «а», піднесене вже до дванадцятого степеня.

Це завдання дасть учню можливість опанувати піднесення степеня до іншого степеня.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.9
Пiдносимо степiнь в степiнь
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися