Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

До того, як дати дитині знаходити остаточний і конкретний результат багатоелементного прикладу, необхідно, щоб вона звикла до таких виразів і до роботи з кількома різними числами й діями в рамках одного завдання. А тому учень і працює з виразами, де або вже є готовий варіант відповіді, як у попередній вправі, або ж де потрібно замість точного обчислення лише порівнювати результати двох прикладів — як у цьому завданні.

Перед школярем міститься зображення двох прикладів, що містять різні математичні дії та багатоцифрові числа. Між ними може бути знак «більше», «менше» або «дорівнює». Школяр має не виконати обчислення, що досить складно на цьому рівні, а лише оцінити результати виконання цих дій. Складність завдання в тому, щоб тримати в пам’яті вірогідний результат першого виразу під час опрацювання другого. Коли школяр підтверджує або заперечує правильність наявного знаку між виразами, то проходить на новий етап.

Поступово його вміння орієнтуватися в числах завдяки цій вправі покращиться.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.16
Порівнюємо результати
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися