Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Різні знаки можуть досить сильно впливати на результат піднесення числа до степеня.

Для того, щоб показати це, дитині й подається завдання, у процесі виконання якого перед учнем буде пара майже тотожних виразів. У кожному з них є по два числа, які піднесені до певного степеня. Цифрові компоненти в цих виразах однакові для кожної з пар, але вони відрізняються знаками, що там використовуються. По-перше, використовується знак «мінус», який може стояти перед основою або перед показником степеня, по-друге, використовуються також круглі дужки. Якщо зі знаком «-» ще все зрозуміло, то роль круглих дужок особлива. Вони відокремлюють або поєднують елементи виразу. Наприклад, якщо від’ємна основа є в круглих дужках, то це означає, що під час піднесення до степеня потрібно перемножувати це число разом зі знаком. Якщо показник степеня є непарним числом, то результат буде від’ємним, а якщо парним — додатним. А якщо знак «мінус» винесено за межі круглих дужок, то результат неодмінно буде від’ємним, адже вже після множення цей знак ніби приєднується до добутку.

Завдання дитини — порівняти вирази в цих парах, враховуючи всі деталі, що розвиває концентрацію та покращує знання теми.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.6
Порiвнюємо степенi
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися