Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Кожне число, що передається на письмі за допомогою цифри, означає конкретну кількість умовних предметів. А от характер числа й те, які прикмети в нього є, можна передати за допомогою спеціальних символів, що в рамках розмови про числові послідовності мають певне значення. Ці умовні символи не мають конкретики цифр і не означають кількість. Натомість вони об’єднують усі числа, що підходять під визначений ними критерій.

Перед дитиною міститься зображення числової послідовності, що складається з ряду умовних символів. Під нею — ряд чисел, який має підходити під опис. Ці послідовності мають бути рівними, але числова послідовність подається неповною. Дитина бачить ряд символів і згідно з ним доповнює низку чисел нижче, користуючись поданими під робочою зоною варіантами чисел.

У процесі виконання цього завдання дитина навчиться не просто співвідносити конкретні числові послідовності, що містять необхідні числа, а й самостійно їх формувати.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.4
Рівні числові послідовності
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися