Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Приклади — математичні вирази, що містять лише числову інформацію.  З ними й матиме справу дитина в процесі виконання цього завдання.

Перед учнем міститься зображення виразу, що складається з кількох різних елементів та кількох різних дій: додавання, віднімання, множення та ділення. Остаточний результат уже подається після знаку рівності, і дитина має вирішити, чи він, цей результат, є правильним, чи ні. Обчислювати його самостійно не потрібно. Складність цього завдання полягає в тому, що дитина має згадати, які дії треба виконувати першими. У множення та ділення є перевага перед додаванням та відніманням, якщо немає круглих дужок. Дитина вибирає першу дію, виконує її подумки та запам’ятовує результат, аби з цим числом виконати наступну. І так — до останньої, яку учень порівнює з поданим варіантом.

Хоча під час вивчення математики дитина стикається з цим форматом подачі інформації найчастіше (адже задачки вимагають більше часу для вирішення), і приклади можуть бути цікавими завдяки великому різноманіттю елементів для опрацювання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.15
Розв'язуємо приклади
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися