Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Текстові задачі мають сюжетну основу, завдяки якій дитина бачить, як ті чи інші знання можна використати для знаходження відповіді на цілком життєві питання.

Задача не містить прямої вказівки, яку дію треба з ними виконати. Учень читає її умови та сам має зрозуміти, що потрібно зробити з числами, щоб дізнатися відповідь на питання, яке подається в кінці задачі. Дій може бути кілька, тож для виконання завдання необхідно не лише вміти подумки множити або ділити цілі числа, а й використовувати аналітичне мислення й логіку. Наприклад, потрібно дізнатися загальну кількість кімнат у будинку, якщо відомо, що однокімнатних квартир – 24, а двокімнатних — 33. В однокімнатній квартирі, як зрозуміло з назви, по одній кімнаті, тож їхня кількість використовується як доданок. У двокімнатних квартирах усього 66 кімнат (кількість квартир помножити на кількість кімнат у кожній), тож загальна їхня кількість — 90.

Ця вправа не лише цікава завдяки текстовій основі. Її важливість полягає в тому, що дитина в процесі її виконання працюватиме з досить великими числами.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.14
Задачі з цілими числами
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися