Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Геометричні завдання можуть приймати різноманітні формати й подоби. У процесі виконання цього завдання дитина тренуватиметься перетворювати задачі на рівняння, працюючи з відрізками та їхніми довжинами.

Перед учнем міститься зображення відрізка, де фігурує змінна. Дитина аналізує зображення та те, як співвідносяться частинки відрізку. Наприклад, відомо, що загальна його довжина дорівнює 15 сантиметрам, тоді як одна частина дорівнює «х», а інша — «4х». Тобто дитина може уявити рівняння: «4х+х=15». Знайти відповідь легко: спочатку вираз спрощується до «5х=15», а потім залишається лише «х=3». Розв’язати такі рівняння, що подаються в цьому завданні, вкрай просто, і вся складність у виконанні цієї вправи полягає лише в одному — у тому, щоб дитина змогла правильно сформулювати вираз для опрацювання.

Виконання цього завдання дозволяє дитині навчитися краще розуміти співвідношення відрізків у більшій фігурі, а також самостійно формулювати рівняння, маючи всю потрібну для цього інформацію.

Теги

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Щ.10
Знаходимо довжину відрізка зі змінною
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися