Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

У рівняннях замість невідомого елемента зазвичай ставиться літера «х», і нею може бути не лише ціле або дробове число, а й показник степеня. У процесі виконання цього завдання дитина тренуватиметься визначати невідомий показник.

Перед учнем міститься не лише таке рівняння, а й повний хід його розв’язання. Дитина аналізує його «сходи», розуміючи, яку послідовність дій треба виконати, щоб дізнатися показник степеня. Але завдяки наявності в каркасі цього шляху порожніх клітинок усі обчислення учень проводить самостійно. Робота з числами дуже проста, але дитина має можливість бути учасником цих обчислень. Особливу увагу слід приділити перетворенню звичайного числа на число, піднесеного до степеня. Число слід сприймати як результат множення іншого числа самого на себе. Наприклад, дев’ятка — це трійка у квадраті.

Вивчаючи такий спосіб зображення чисел, дитина приходить до рівності, у якій є пара чисел, піднесених до степеня з однаковою основою, але різними показниками, та дією множення або ділення. А що залишається зробити в такому випадку дитина вже знає — додати або відняти показники.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.11
Знаходимо показник степеня
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися