Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься доповнювати дані графіку, роблячи його відповідним до тої інформації, яка подається до нього. На екрані перед учнем міститься каркас графіку – нового для кожного етапу вправи. Під горизонтальною рискою розміщено зображення всіх видів обʼєктів, кількість груп у для кожного і треба перенести на графік. Поряд з графіком є таблиця. Там зображено ці предмети, а поряд з малюнками – числа, які означають цю кількість. Учень знаходить ці ж числа на вертикальній прямій для визначення кількості у графіку та ставить точку на цій висоті – як раз над зображенням відповідного обʼєкта. В результаті графік повинен мати наступну форму: на робочому полі знаходиться кілька точок. Кожна означає кількість предметів у відповідній групі. Те, про які саме обʼєкти йде мова, визначається тим, що за малюнок знаходиться прямо під точкою, а кількість цих предметів – що за цифра у цьому ряду. Коли дитина заповнює графік, то проходить на наступний етап. Там числова градація буде вже нова, тож кількість обʼєктів теж зміниться, попри те, що розмір графіку завжди один і той самий. Це завдання остаточно закріплює вміння дитини працювати з графіками та доповнювати їх. Важливо, що, виконуючи це завдання, учень, фактично, сам будує інформаційний ряд графіка та може порівняти кількість обʼєктів не за допомогою чисел, а за допомогою розміщення точок на ньому, що і є, по суті, метою утворення даної структури.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.10
Доповнення даних
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися