Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Всі попередні вправи, які були присвячені темі графіків, були ніби підготовкою до цього завдання. Адже у ході його виконання дитина має самостійно побудувати графік, маючи лише базову, необхідну для цього, інформацію. На екрані перед учнем міститься каркас графіка: дві перпендикулярні осі, що сходяться нулями у лівому нижньому куті робочої зони. Вертикально вісь займається цифрами, починаючи від нуля і вище. Горизонтальна вісь зайнята зображенням предметів, кількість яких підраховується. Поряд з каркасом графіка міститься зображення таблиці з усіма числовими даними. Там кількість кожної групи обʼєктів подана у числовому форматі: ображення предмету, далі знак рівності, і після нього – відповідне число. Учень перекладає ці дані у формат графіка так, як вміє за попередніми завданнями. Наприклад, якщо вказано у таблиці, що помідорів «50», то учень шукає картинку помідора на горизонтальній осі, після чого від неї піднімається на рівень «50» на осі вертикальній, і там ставить точку. Коли учень зробить це з усіма предметами на графіку, то повністю його побудує і перейде на наступний етап завдання. Там треба буде виконати аналогічні дії з іншим каркасом: новими числами, іншими обʼєктами тощо. Ця вправа не лише узагальнює всі знання ,присвячені темі графіків, а й переводить їх у практичну площину, адже відтепер дитина зможе за допомогою графіків порівнювати кількість предметів у різних групах, а це вже – вміння, яке може знадобитись не лише за партою, а й у побуті.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.11
Будуємо графік
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися