Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Виконання дій з часом схоже на те, як дитина робила це при виконанні математичних дій з іншим одиницями виміру, але є кілька відмінностей. Перша – це практична площина використання цього вміння. Дії з часом виконуються для того, щоб визначити, коли саме або через скільки часу відбудеться та чи інша подія тощо. Друга відмінність полягає у самому методі обчислення. Наприклад, якщо у метрі сто сантиметрів, то підрахунок з цими одиницями виміру перетворюється на звичайну математичну операцію з багатоцифровими числами, а от час вимірюється не так. У годині «60» хвилин. Стільки ж секунд у хвилині, а у добі вже двадцять чотири години. Відтак обчислення часу не вдасться повʼязати зі звичайними прикладами. На екрані перед учнем міститься завдання, де одиниці часу грають роль елементів прикладу – нового для кожного наступного етапу завдання. Але дитина, обчислюючи результат, має памʼятати, що віднімаючи від двох хвилин тридцять секунд, вона не виконує дію на кшталт «200 - 30», а віднімає від «120» , оскільки в двох хвилинах саме стільки секунд і є. Коли дитина записує у порожні клітинки числа, які є результатом обчислень, розподіляючи секунди та хвилини правильно, то проходить на наступний етап завдання, де буде новий приклад з іншою дією. Так, скажімо, додаючи до «40» секунд ще «30», дитина отримає не «70» секунд, а одну хвилину та десять секунд. Завдяки цій вправі учень отримає і досвід, і потрібні навички, щоб виконувати всі потрібні обчислення в майбутньому досить швидко та ефективно.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.2
Дії з часом
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися