Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вимір часу відрізняється від інших одиниць виміру фізичних величин просто тому, що людина сприймає час зовсім не так, як ті чи інші характеристики обʼєкта. Сприйняття часу субʼєктивне, тому й складніше, а відтак доцільно для цієї теми виділити цілий підрозділ, і дана вправа його відкриватиме. У ході її виконання дитина тренуватиметься перетворювати одиниці часу. Всі вони мають досить сильний взаємозʼязок у математичних пропорціях. Наприклад, у хвилині шістдесят секунд, а у годині – шістдесят хвилин. У добі в свою чергу двадцять чотири години, а у тижні – сім діб. Цим виміри часу відрізняються від інших – замість використання круглих чисел з єдиною значущою одиницею на початку, секунди та хвилини, місяці та тижні вимірюються у інших пропорціях, що повʼязано зі звʼязком з природними засобами виміру часу: доба – це, фактично, відрізок часу від опівнічної години до наступної дванадцятої години ночі. Тому дуже важливо, щоб учень запамʼятав, як саме ці одиниці часу перетворюються одна в одну. На екрані перед дитиною зображено математичну рівність, де з одного боку від знаку рівності є певна кількість часу, а з іншого – порожня клітинка, підписана іншою назвою одиниць. Наприклад, «5 годин» з одного боку та порожня клітинка, до якої приєднується «хвилин» з іншого. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб перевести години у хвилини. Для цього треба кількість годин помножити на «60». Під рівністю є кілька варіантів відповіді. Дитина має вибрати правильний, після чого переходить на наступний етап завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.1
Перетворення одиниць часу
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися