Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Порівняння десяткових дробів значно простіше, ніж порівняння десяткових та звичайних через те, що нема необхідності займатись додатковими перетворюваннями, бо всі обʼєкти порівняння знаходяться в одній системі мірок. Проте і тут є кілька важливих нюансів. Справа в тому, що величина десяткового дробу – це те, наскільки він близький до одиниці, тобто до цілого числа. Дріб – це частина цілого, і чим ця частина більша, тим більше і значення цієї математичної одиниці. Проте важливо памʼятати, що «розмір» дробу не залежить від кількості цифр у його позначенні. Тобто дріб «0,7» значно більший, ніж «0,08987». Тому перше, на що має звертати дитина під час порівняння двох десяткових дробів – це розрядність. Чим ближче значуща цифра до коми, тим більший дріб, оскільки це означає, що умовну цілу одиницю розділили на меншу кількість частин, а відтак кожна з них є більшою. Якщо ж в плані розрядності дроби однакові, то треба дивитись на цифри. Знову ж таки найбільш важливими є більші розряди – дріб «0,2» більший, ніж «0,19». У порівнянні таких дробів може допомогти розуміння того, що після останньої цифри у дробі можна писати нулі, тобто «0,2» це «0,20», а двадцятка більша, ніж 19. У ході виконання цього завдання дитина на практиці повторить принципи порівняння десяткових дробів. На екрані перед учнем міститься пара таких структур – нова для кожного наступного етапу завдання. Між ними порожня клітинка, в яку треба помістити математичний знак правильного значення в залежності від того, який дріб більший чи менший. Коли учень це зробить, то пройде на наступний етап завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
П.14
Порівняння десяткових дробів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися