Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дитина, вивчаючи математику в минулому, вже познайомилась з графіками, але тепер її знання вийшли на новий рівень, відтак і робота з графіками та інформацією, яка у них подається, стає складнішою. На екрані перед учнем на кожному етапі завдання міститься новий графік. У ньому вказується кількість обʼєктів, що належать до різних видів, а також порівнюється їхня кількість. Це можливо завдяки своєрідному способу подання інформації. Назви обʼєктів, кількість яких треба визначити, міститься у горизонтальному рядку під графіком, а числа, які позначають кількість, у вертикальному з лівого боку. Точка, яка знаходиться над назвою обʼєкта і відноситься відповідно саме до нього, знаходиться також на певній висоті, яка відповідає тому чи іншому числу. Поряд з графіком є таблиця. Там названі ці обʼєкти, а поруч з кожною назвою – порожня клітинка. У них і треба ввести числа, які відповідають кількості цих предметів згідно з інформацією, що подається у графіку. Точки у ньому обʼєднуються відрізками, які допомагають краще оцінити та порівняти кількість обʼєктів у кожній з груп. Таким чином учень не просто читає графік, а й вчиться працювати з ним, адже графіки використовуються саме для можливості наглядного порівняння кількості обʼєктів та динаміки у їхній зміні. Важливо також і те, що у таблиці назви обʼєктів подаються не у тому порядку, що у графіку, отже, дитині доведеться уважно переносити дані графіку у таблицю. Це робить навчальний процес вдумливим.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.1
Робота з графіками
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися