Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Діаграми здебільшого використовуються для порівняння величин, обʼємів – загалом, для порівняння кількості. Проте для цієї мети використовуються не лише вони, а й інші формати подання інформації про кількість. Зокрема, досить важливими є таблиці. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься порівнювати кількість тих чи інших предметів за допомогою таблиці. На екрані перед учнем на кожному етапі міститься зображення однієї такої таблиці. Учень, вже маючи досвід роботи з таблицями, має спочатку зорієнтуватись у ній: що означають горизонтальні ряди, а що – вертикальні стовпчики, як вони взаємоповʼязані тощо. Над таблицею міститься текст завдання, у якому ставиться головне питання рівня. Учень шукає у таблиці  те, що стосується даного питання, не звертаючи увагу на все інше. Наприклад, якщо у таблиці зазначено кількість подоланих кілометрів для машини і літака протягом двох днів, а у завданні треба порівняти лише кількість кілометрів, яку проїхав автомобіль, то на всі дані, що повʼязані з літаком дитина звертати увагу не має – вони надаються навмисно для того, щоб учень навчився у таблиці шукати суто ту інформацію, яку треба, та виділяти її серед іншої. Отже, учень знаходить два числа для порівняння і виконує з ними ту дію, яку треба, згідно із завданням. Наприклад, якщо треба дізнатись, на скільки у вівторок продали більше пончиків, ніж в середу, то від кількості проданих солодощів вівторка віднімається число пончиків, що продані були на наступний день. Число-відповідь треба вписати у порожню клітинку, щоб продовжити рух між рівнями вправи.  

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.8
Табличні дані
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися