Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вміння читати інформацію за графіками необхідно закріпити, і ніщо не допоможе зробити цей процес більш ефективним, ніж порівняння. Саме цей формат і матиме дане завдання. На екрані перед учнем міститься зображення двох графіків. Вони тотожні за розміщенням чисел з лівого боку, а також вони однакові ще з тим, які саме обʼєкти за кількістю описуються у них. Проте дані, які подаються у графіках, різні. Цікаво, що кількість однакового сорту предметів може відрізнятись не повністю. Наприклад, в обох графіках однакова кількість морозива, проте різна кількість льодяників. Проте точки, які належать до кожного сорту обʼєктів та розміщені на певній висоті, котра означає кількість цих предметів у кожній з груп, обʼєднуються відрізками. Завдяки цьому учень дійсно наглядно може зрозуміти різницю між цими графіками, адже завдяки обʼєднанню точок вони зовсім різні. У завданні, формулювання якого міститься над графіками, вказано, яку кількість має кожна з груп предметів. Дитина має порівняти розташування кожної з відповідних точок на графіку, після чого знайти правильний графік, дані в якому повністю співпадатимуть з тим, що вказано у завданні. Зробивши це та виділивши цей графік, учень пройде на наступний етап, де треба буде виконати аналогічні завдання. Важливо, що різниця між числовими значеннями мінімальна: тільки у одній або двох групах кількість обʼєктів може відрізнятись. З точки зору чисел різниця невелика, але завдяки тому, що графіки настільки відрізняються, дитина розуміє, наскільки вони наглядно подають відповідну інформацію.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.4
Правильний графік
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися