Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Послідовність - це ряд обʼєктів (якими можуть бути як числа, так й інші звичайні предмети), який має певну структуру, що базується на порядку елементів, які повторюються чином, характерним саме для цієї послідовності. Це означає, що, скажімо, якщо у ній є три групи обʼєктів, і вони чергуються: спочатку два червоних обʼєкти, потім пара зелених, потім пара жовтих, після чого знову червоні, що означає повний цикл – то послідовність можна продовжити при наявності цих предметів. Цим і займеться дитина у ході виконання даного завдання. На екрані перед учнем міститься типова предметна послідовність, елементами якої можуть бути різні обʼєкти, досить подібні за формою, але відмінні за кольором чи іншою характерною ознакою. Дитина має зрозуміти послідовність, те, як саме вона утворюється, що за елементи та в якій кількості до неї входять. Останні дві клітинки, де мали б знаходитись елементи послідовності, порожні. Варіанти того, як їх треба заповнити, містяться під предметним рядом. Цими варіантами є всі види предметів, що входять до послідовності. Учень має, розгадавши принцип її утворення, перемістити правильні предмети до останніх клітинок, закінчуючи послідовність та утворюючи завершений цикл. Коли дитина це зробить, то пройде на наступний етап завдання. Важливо, що чергуватись предмети можуть по-різному. Наприклад, в одній послідовності кількість предметів у кожній групі рівне, тоді як в іншій три зелені писанки йдуть за двома білими, після яких ще пара синіх – і знову трійка зелених. Тож учню доведеться зважати на те, що кожен тип обʼєктів може бути представлений своїм чином.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.1
Знаходимо наступний елемент
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися