Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Здатність розуміти час, що показує годинник, є важливим вмінням, що є корисним і необхідним для регулярного застосування у повсякденному житті. На екрані дитина бачить аналоговий годинник, тобто той, час на якому показується трьома стрілками: хвилинною, годинною і секундною (у цій вправі вона за відсутністю необхідності вона не використовується). Вже ознайомлена з поняттям часу, годин та хвилин, дитина бачить перед собою кілька годинників, що показують різний час. Завдання учня полягає у тому, щоб вибрати серед них той, який показує стільки годин, скільки вказано у завданні. При цьому формулювання завдання має форму, подібну до електронних годинників, наприклад «5:00», або «3:00». Таким чином, за допомогою цього тренажера, учень вчиться впізнавати дані про час по положенню стрілок на годиннику. Водночас дитина вчиться співвідносити способи вираження часу на годинниках електронного та аналогового типів. Це є дуже корисною навичкою у побуті, а також розвиває увагу, памʼять та аналітичні навички.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.1
Аналоговий годинник
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися