Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Абсолютна більшість сучасних годинників можуть мати дві форми зображення часу: або за допомогою стрілок, що вказують на певні цифри від одного до дванадцяти (аналоговий тип), або за допомогою цифр, що вказуються на екрані (електронні годинники). Хоча вони мають однакову мету, тобто вимірюють час, ці типи годинників відрізняються один від одного. Завдання полягає у тому, щоб самостійно привести обидва такі годинники до однакового часу. На екрані учень бачить обидва види, але дані, що вказані на одному з них, неповні, бо там не вказано хвилини чи навіть години. Коли учень робить дані годинників однаковими, то переходить до наступного етапу завдання. Він відрізняється не тільки безпосередньо часом, що вказаний на годинниках, а й напрямком роботи. Наприклад, бачачи, що на електронному годиннику вказано 5:30, учень має на одному етапі вправи перемістити стрілки на аналоговому пристрої правильним чином. Також на екрані зображено персонажа, казкову тваринку, і дитина, коли налаштовує годинники, допомагає цьому звірятку, тож вправа має й простий сюжет..

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.3
Аналоговий та цифровий годинники
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися