Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Більшість геометричних фігур, окрім тих, що мають у основі окружність, мають сторони та кути. Кількість та співвідношення між собою цих величин є основною ознакою фігури, яка дозволяє віднести її до того чи іншого типу або підтипу. Наприклад, три кути та три сторони є у трикутника, при чому якщо дві з них рівні між собою, а третя – ні, то це рівнобедрений трикутник. Ця вправа присвячена тренуванню вміння дитини впізнавати геометричні фігури, навіть якщо деякі з її сторін не зображені. На екрані дитина бачить викладену намальованими сірниками фігуру, у контурі якої бракує «деталей», тобто сірників, які зображають, скажімо, сторону квадрату. Учень має самостійно доповнити силует фігури, аби відновити її цілісність. Після цього дитина переходить до наступного етапу тренування ,на якому бачить на екрані вже іншу геометричну фігуру. Рух між етапами здійснюється незалежно від правильності відповіді дитини. Завдяки виконанню цієї вправи учень не тільки краще запамʼятовує вже вивчені фігури, а й вчиться впізнавати їх навіть у неповному вигляді та працювати з ними.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
О.8
Доповнюємо фігуру
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися