Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вміння орієнтуватися у навколишньому світі є багатоскладовим, адже означає вміння групувати предмети та явища за різними ознаками, користуючись різними критеріями. І одне з умінь, що стосується орієнтації у світі, дає змогу розуміти, яке живе створіння живе в тому чи іншому середовищі. У ході виконання цієї вправи учень тренує це вміння. На екрані зображено живу істоту, під якою намальовано кілька можливих місць, де вона може жити. Скажімо, зображено собаку, а під нею : акваріум, будку та пташину клітку. Користуючись своїм досвідом та знаннями про цю тварину, дитина має вибрати той з варіантів, який відповідає дійсності. Коли дитина робить вірний вибір, то переходить до наступного етапу вправи відразу. А коли помиляється, то спершу бачить на моніторі вірну відповідь. На наступному етапі механіка завдання та ж, але змінюється як тваринка, так і варіанти її житла. Всі малюнки мають стиль, подібний до ілюстрації дитячої книги, яскраві кольори та багату деталізацію. Завдяки цьому завданню дитина вчиться краще розуміти обʼєкти живої природи, співзіставляти умови їхнього життя з їх виглядом.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.5
Хто де живе?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися