Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дитина вже знає про поняття часу, розуміє, що він вимірюється за допомогою годин, хвилин та секунд, може навіть самостійно сказати, котра година. Але у сприйнятті часу за допомогою годинників є один нюанс. Тільки електронний тип показує, чи це девʼята година дня чи ночі. Аналогові, тобто ті, які вказують на час за допомогою стрілок, цього не роблять. Якщо годинна стрілка вказує на цифру «9», це може бути і девʼята година, і двадцять перша. Щоб зрозуміти, коли який випадок настає, треба уточнити пору доби. На екрані учень бачить аналоговий годинник, на якому зображено, котра година. Дитині задається про це питання, у формулюванні якого вказується, що це година денної, або ж нічної половини доби. Учень має звернути на це увагу, і вибрати з двох варіантів правильний. Наприклад, якщо задається питання про годину дня, то годинна стрілка на цифрі «2» буде означати, що наразі 14 година. Таким чином за допомогою цього завдання розвивається логічне мислення, вміння аналізувати та краще розуміти час. Також дитина вчиться розуміти показання аналогового годинника, у якому 12 цифр, хоча годин у добі, як вже має знати учень, 24. На добу вказують й додаткові деталі малюнка, наприклад, місяць - на ніч.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.4
Котра година?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися