Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Чи не найчастіше знання з математики потрібні у повсякденному житті для того, щоб виконувати операції з грошима. При цьому самі по собі гроші, як купюри, так і монети, є досить складними для дитячого сприйняття обʼєктами. Ця вправа є базовим тренажером, який використовується для того, щоб навчити учня впізнавати номінал монет. На екрані дитина бачить кілька різних монет української валюти. Вони зображені реалістично: відтворено колір металу, номінал та стилістичне оформлення кожної. Під цим рядом монет знаходиться персонаж, якому у ході виконання цієї вправи дитина і має передати монету певного номіналу. Таким чином це завдання ускладнюється наявністю додаткового героя та стає більш цікавим для дитини. Коли учень робить свій вибір та передає монету персонажу, то переходить до наступного рівня вправи, на якому на моніторі зʼявляється інший персонаж та новий ряд копійок. Перехід на новий рівень здійснюється незалежно від того, чи правильну відповідь надав учень у минулому етапі. Це завдання дозволяє закріпити знання про гроші та впізнавати номінал копійок із легкістю.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.1
Номінал монет
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися