Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

На відміну від аналогового годинника, для розуміння якого необхідно знати період доби, електронний годинник сам може підказати, чи зараз ранок, чи вечір. На екрані учень бачить такий електронний годинник, на якому вказано, котра година. Під цим малюнком учень бачить чотири варіанти: ранок, день, вечір та ніч. Знаючи, що доба починається з 00:00 (а ця година припадає на ніч) і триває 24 години, учень має вказати, до якої пори доби відноситься година, вказана на екрані. Наприклад, 20:30 – це вже вечір, тоді як 13:40 – день. Коли дитина вказує на пору доби, то переходить до наступного етапу вправи. Це відбувається незалежно від того, чи правильний вибір зробила дитина. Бо навіть у випадку помилки, учень продовжить виконання вправи після того, як побачить на екрані правильний варіант. Ця вправа не тільки розвиває спостережливість та уважність, вона також дозволяє дитині краще зрозуміти електронний годинник і те, до якої пори доби відноситься та чи інша година. НА пору доби вказують й якісно виконані та гарні ілюстрації біля варіантів відповіді.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.5
Період доби
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися