Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Час є досить загадковим явищем, яке не є вивченим навіть найліпшими вченими світу. Але з виміром часу всі люди стикаються кожного дня. І всі виміри так чи інакше повʼязані з природою. Години, наприклад, повʼязані з добою. Але окрім цього, є ще один тип виміру часу, а саме – через сезони. Протягом одного року змінюється чотири сезони: зима, весна, літо та осінь. Дитина вже знає про це, але ця вправа має на меті допомогти їй вивчити порядок цих сезонів. На екрані учень бачить деякі з цих назв, які мають своє індивідуальне оформлення. Наприклад, слово «зима» знаходиться поряд зі сніжинкою , а біля слова «осінь» зображено опале жовте листя. Завдання учня полягає у тому, щоб вказати, який сезон йде після, або до вказаного у завданні. Коли дитина робить свій вибір, то переходить на наступний етап вправи. Назви на екрані змінюються, як і завдання. Скажімо, якщо на минулому рівні треба було вказати, який сезон йде після осені,то на новому учень вже має відповісти на питання, що передує літу. Таке різноманіття не тільки допомагає дитині зберегти інтерес до цієї вправи, а й стимулює краще запамʼятовування здобутої інформації.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.7
Порядок сезонів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися